Teslimat ve İade

Satın alma işleminden sonra, sözleşmede belirtilen hususlar çerçevesinde 30 iş günü içersinde Müşteri için satın alınmış olan domain (alan adı) ile ulaşılabilecek bir web sitesi tarafınıza bildirim yapılarak teslim edilmiş olur.

Satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra ücrete tabi herhangi bir webleniyorum.com hizmetinden memnun kalmamanız halinde, söz konusu webleniyorum.com hizmetlerinin ilk sipariş edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içinde (“İade Dönemi”) herhangi bir nedenle iptal bildiriminde bulunabilirsiniz.

webleniyorum.com, ilgili İade Dönemi içinde bildirim alması halinde söz konusu webleniyorum.com hizmetleri için ödemiş olduğunuz bedeli tarafınıza iade ederek hizmetleri iptal edecektir. İade Döneminin sona ermesinin ardından, tarafınızca ödenen ücretler iade edilemez ve iptal edilemez olacaktır. Ayrıca, kötü niyetle veya fiilen alınan ve faydalanılan hizmetler için ödeme yapmaktan kaçınmak amacıyla meşru olmayan bir girişimle iptal bildiriminde bulunulmuş olduğunun tarafımızca tespit edilmesi halinde, fiilen alınan webleniyorum.com hizmetlerinin ücretini söz konusu bildirimde bulunan Kullanıcıya kanunların elverdiği ölçüde fatura etme hakkımız saklıdır.

webleniyorum.com hizmetleri kapsamında veyawebleniyorum.com hizmetleri üzerinden satın alınan bazı hizmetler için para iadesi yapılamayabilir. Alan adları, iş araçları ve uygulamalar gibi Üçüncü Taraf Hizmetleri bu kapsama dahildir. Satın alınan her bir hizmet veya uygulamaya ilişkin koşullar webleniyorum.com Web Sitesinde ve/veya söz konusu hizmet veya uygulamaların satın alınması sürecinin bir parçası olarak veya bu süreç esnasında belirtilmektedir. Bir hizmeti satın almadan önce o hizmeti iptal edebilme yeteneğinizin olduğunu doğrulama sorumluluğu tarafınıza aittir. İadesi mümkün olmayan Ücretli Hizmetler, uygulamalar veya Üçüncü Taraf Hizmetleri için ödenen tutarlar tarafımızca iade edilmeyecektir.